جراحی بلفاروپلاستی در اصفهان

جراحی بلفاروپلاستی در اصفهان | کلینیک بنیتا اصفهان

جراحی پلک با بلفاروپلاستی | کلینیک بنیتا اصفهان


جراحی بلفاروپلاستی در اصفهان | کلینیک بنیتا اصفهان

جراحی بلفاروپلاستی در اصفهان یکی از تکنیک های زیبایی مهم و کاربردی در جهت افزایش زیبایی پلک و درمان بیماری های مربوط به آن می باشد.
در این متد، پزشک با استفاده از ابزار پیشرفته و با تکیه بر دانش و مهارت بالای خود، اقدام به برداشتن بخشی از پلک بالا یا پایین بیمار می نماید. در نتیجه، پس از جراحی بلفاروپلاستی مشکلات مربوط به پلک تا حدود زیادی درمان می شوند. البته این امر در صورتی امکان پذیر است که بهترین و معتبرترین کلینیک تخصصی بلفاروپلاستی در اصفهان را برای انجام این جراحی انتخاب کنید.
در صورتی که ساکن شهر اصفهان بوده و با قصد جراحی بلفاروپلاستی در این شهر را دارید، توصیه می کنیم در این زمینه از خدمات کلینیک بنیتای اصفهان استفاده نمایید.
در این صورت ضمن انجام جراحی بلفاروپلاستی در بالاترین سطح کیفی، از مزایای ویژه ای مانند هزینه مناسب این جراحی بهره مند خواهید شد.

از شما عزیزان دعوت می‌کنیم لحظاتی ما را در این مطالب همراهی کنید

جراحی بلفاروپلاستی در اصفهان چگونه است؟

پوست پلک، یکی از حساس ترین و نازک ترین پوست های بدن بوده و به همین دلیل برداشتن آن، نیاز به مهارت و تجربه بالایی دارد. به همین دلیل است که می گوییم برای جراحی پلک در اصفهان، حتماً کلینیک معتبر و شناخته شده ای را انتخاب نمایید. چرا که جراحان این کلینیک از میان برترین و ماهرترین متخصصان پوست انتخاب می‌شوند و تجربه و تخصص بالایی در جراحی پلک بالا و پایین دارند.
جراحی بلفاروپلاستی در اصفهان به این صورت است که ابتدا پزشک، آزمایش ها و تست های لازم برای بررسی سطح سلامتی و ایمنی بدن بیمار را تجویز می کند. سپس در صورت مساعد بودن شرایط و آمادگی جسمانی بیمار، نسبت به بی حس و یا بی هوش کردن متقاضی برای جراحی بلفاروپلاستی اقدام می نماید.
در مرحله بعدی، پزشک با استفاده از ابزار مخصوص، برش بسیار ظریفی در ناحیه پلک بالا یا پلک پایین ایجاد نموده و پوست اضافه و چربی های انباشته در پلک را خارج می کند.
در مرحله انتهایی نیز محل برش را با استفاده از بخیه های ظریف می بندد. به طوری که پس از بهبود زخم های این ناحیه، اثری از بخیه و اسکار در پلک باقی نخواهد ماند.

جراحی بلفاروپلاستی در اصفهان چگونه است؟ | کلینیک بنیتا اصفهان
جراحی بلفاروپلاستی در اصفهان | کلینیک بنیتا اصفهان

بهترین کاندیدهای جراحی بلفاروپلاستی در اصفهان چه کسانی هستند؟

به طور کلی، افراد زیر به عنوان بهترین کاندیدهای جراحی بلفاروپلاستی به شمار می روند:

  1. افرادی که به دلیل بزرگ و سنگین بودن پلک هایشان، قادر به انجام فعالیت های روزمره به صورت طبیعی نبوده و با محدودیت بینایی مواجه هستند.
  2. متقاضیانی که به دلیل افتادگی و آویزان بودن پلک ها، به طور مداوم در پلک های خود احساس خستگی و درد می کنند.
  3. افرادی که به دلیل مشکلات پلک، قادر به بستن کامل پلک های خود نیستند و به همین دلیل به طور مداوم در معرض آسیب هایی مانند التهاب، عفونت چشم و خشکی آن قرار دارند.
  4. افرادی که قصد زیبایی و جوانسازی پوست پلک خود را دارند می توانند نسبت به جراحی بلفاروپلاستی در اصفهان و در کلینیک معتبر اقدام نمایند.

انواع جراحی بلفاروپلاستی در اصفهان

همانطور که ذکر شد جراحی بلفاروپلاستی علاوه بر جنبه های زیبایی، دارای جنبه های درمانی بوده و در رفع اختلال بینایی نیز تأثیر بسزایی دارد.
لازم به ذکر است این جراحی، با توجه به نوع مشکلات پلک و سلایق متقاضی، به دو صورت زیر انجام می گیرد:

بلفاروپلاستی پلک بالا

در این جراحی، چربی های پلک بالا به شکل ماهرانه ای توسط پزشک خارج می شود.
در ضمن جراحی بلفاروپلاستی پلک بالا با هدف برداشتن پوست چروک و افتاده و در نهایت، افزایش زیبایی و جوانی پوست نیز انجام می پذیرد.

بلفاروپلاستی پلک پایین

در این روش زیبایی، پزشک متخصص نسبت به برداشتن پف کردگی و چربی های اضافه زیر چشم اقدام می نماید. در نتیجه، پس از انجام جراحی بلفاروپلاستی در کلینیک تخصصی اصفهان، شاهد از بین رفتن چین و چروک و هاله تیره اطراف چشم خواهید بود.

اقدامات لازم قبل از جراحی بلفاروپلاستی

اولین و مهم ترین اقدامی که باید قبل از جراحی بلفاروپلاستی انجام دهید، انتخاب کلینیک معتبر برای این جراحی است. لذا توصیه می کنیم قبل از انتخاب کلینیک جراحی بلفاروپلاستی، رزومه آن را بررسی نموده و میزان رضایت مشتریان قبلی از مطلوب بودن خدمات جراحی بلفاروپلاستی در کلینیک مورد نظر را جویا شوید.
پس از انتخاب بهترین کلینیک جراحی بلفاروپلاستی در اصفهان لازم است در صورت مصرف داروی خاص یا داشتن حساسیت نسبت به برخی از مواد غذایی و دارویی، مراتب را به پزشک خود اطلاع دهید.
همچنین لازم است به مدت دو هفته قبل از جراحی بلفاروپلاستی، مصرف داروهای رقیق کننده خون مانند بروفن و آسپرین را قطع نمایید. در ضمن قبل از جراحی پلک در کلینیک معتبر، باید مصرف نوشیدنی های الکلی و استعمال دخانیات را ترک کنید.
در انتها یادآور می شویم شب قبل از جراحی بلفاروپلاستی، شام سبک میل نموده و برای تمیزی پوستتان حتماً استحمام کنید.

اقدامات لازم قبل از جراحی بلفاروپلاستی | کلینیک بنیتا اصفهان
اقدامات لازم پیش از جراحی بلفاروپلاستی | کلینیک بنیتا اصفهان

مراقبت های لازم پس از جراحی بلفاروپلاستی

پس از اتمام جراحی بلفاروپلاستی هیچ نیازی به پانسمان و بستن پلک نخواهید داشت. بلکه پزشک متخصص برای جلوگیری از التهاب و عفونت نواحی جراحی، از پماد مخصوص استفاده می کند.
خاطر نشان می شود پس از رفع بی حسی موضعی پلک، احساس کشیدگی و درد در ناحیه جراحی خواهید داشت. لذا در صورتی که شدت درد بالایی را تجربه کردید، می توانید از مسکن های معمولی برای رفع درد استفاده نمایید.
در ضمن توصیه می شود برای بهبود سریعتر ناحیه جراحی و کوتاه شدن دوران نقاهت، به توصیه های زیر عمل کنید:

  1. قرار دادن کمپرس آب سرد و یخ در ناحیه جراحی
  2. بالا نگه داشتن سر هنگام استراحت و خواب
  3. خودداری از فعالیت های سنگین ورزشی و حرکتی
  4. عدم اعمال فشار و دستکاری ناحیه درمان

پیشنهاد ما به شما سروران ارجمند

چنانچه قصد انجام جراحی بلفاروپلاستی در اصفهان را دارید توصیه می کنیم از طریق شماره تماس های ذکر شده با کلینیک بنیتای اصفهان تماس بگیرید. چرا که این کلینیک یکی از برترین و مجرب ترین مراکز تخصصی بلفاروپلاستی در اصفهان بوده و این جراحی را با بهره مندی از متدهای روز و توسط تیم پزشکی مجرب انجام می دهد. لذا با استفاده از خدمات این کلینیک، بهترین و ایده آل ترین نتایج را از جراحی بلفاروپلاستی دریافت نموده و دوران نقاهت آرام و بدون عوارضی را سپری خواهید نمود.

شماره تماس کلینیک

۰۳۱-۳۱۳۱۷۲۲۳

مسئول دفتر کلینیک

۰۹۱۳-۰۸۰۰۸۳۹

مشاور لیزر و زیبایی پوست

۰۹۳۷-۸۵۱۲۸۰۱

مشاور جراحی زیبایی

۰۹۹۱-۵۷۹۸۹۸۳

آدرس کلینیک بنیتا

اصفهان ، خیابان وحید ، چهار راه خاقانی ، ساختمان وحید ، طبقه ۵ ، واحد ۲۰

4.7/5 - (3 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =