بهترین دکتر بلفارو در اصفهان

بهترین دکتر بلفاروپلاستی پلک در اصفهان | کلینیک بنیتا اصفهان

جراحی بلفاروپلاستی در کلینیک تخصصی - کلینیک بنیتا اصفهان


بهترین پزشک بلفاروپلاستی در اصفهان

یکی از معضلاتی که برخی از افراد دچار آن هستند افتادگی پلک می باشد که به دلایل زیادی همچون افزایش سن ایجاد می شود.
این مشکل با تجمع چربی ها در زیر پوست به وجود می آید و موجب کشیده شدن و در نتیجه افتادگی پلک خواهد شد.
یکی از راهکارها برای رفع این مشکل انجام جراحی بلفاروپلاستی است. عمل بلفاروپلاستی یک تکنیک زیبایی است که به منظور رفع چربی و پوست اضافی پلک انجام می گیرد. این نوع جراحی یکی از بهترین روش ها برای اصلاح ظاهر چشم ها به شمار می رود و نتایج مفید و مؤثری را به همراه دارد.
اگر قصد دارید این جراحی را توسط بهترین دکتر بلفارو در اصفهان انجام دهید تا انتهای این مطلب را مطالعه فرمائید.

در ادامه جهت بهره مندی از مطالب پیش رو با ما همراه باشید.

نحوه انجام جراحی بلفاروپلاستی

پیش از جراحی ابتدا پزشک اقدام به گرفتن آزمایش خون و تصویربرداری از چشم های شما خواهد نمود تا بررسی ها و معاینات لازم را انجام دهد. عمل بلفاروپلاستی معمولاً با بی حسی موضعی انجام می شود و نیازی به داروهای بی هوشی ندارد.
پزشک در روز جراحی قبل از عمل مارکرگذاری را انجام می دهد و سپس اقدام به بی حسی بیمار می نماید. پس از بی حسی پوست اضافی برداشته می شوند و توده های چربی در قسمت میانی و داخلی پلک خارج می شوند.
سپس پزشک با استفاده از نخ های بخیه جای بریدگی را بخیه می زند، لازم به ذکر است که جای بخیه در صورتی که پزشک از مهارت کافی برخوردار باشد قابل رؤیت نخواهد بود.
مدت زمان جراحی به طور کلی حدود 40 تا 45 دقیقه می باشد و فرد می تواند پس از اتمام جراحی فعالیت های روزمره خود را انجام دهد.

دوره نقاهت پس از عمل بلفاروپلاستی

پس از انجام جراحی توسط بهترین دکتر بلفارو در اصفهان حدود 15 روز زمان برای بهبودی زخم و التهاب های پوستی نیاز خواهد بود و در این مدت جهت انجام چکاپ های لازم و کشیدن بخیه می بایست به پزشک مربوطه مراجعه نمائید.
لذا برای کاهش تورم در این مدت زمان توصیه می شود که از کمپرس های سرد استفاده کنید و در صورتی که چشم های شما قرمز شده و بسیار دردناک است یا مشکلی در دید شما وجود دارد می بایست فوراً با پزشک خود تماس بگیرید.
به طور کلی دوره نقاهت این جراحی به آسانی سپری می شود و در صورت رعایت تمامی دستورالعمل های پزشک مطمئناً بهترین نتایج از این جراحی دریافت خواهد شد.

پرشک معتبر بلفاروپلاستی در اصفهان | کلینیک بنیتا اصفهان
درمان افتادگی پلک با جراحی بلفاروپلاستی – کلینیک بنیتا اصفهان

زمان مناسب برای انجام جراحی بلفاروپلاستی

یکی از موارد مهمی که در رابطه با عمل بلفاروپلاستی مهم تلقی می شود سن افراد است. به طور کلی این جراحی برای افراد بالای 20 سال مناسب بوده و مراجعه کنندگان می توانند از 20 سالگی تا سنین بالاتر این عمل را انجام دهند.
برای انجام این جراحی توسط بهترین دکتر بلفارو در اصفهان می بایست از سلامتی عمومی کاملی برخوردار بوده و در صورتی که دارای سوابق بیماری هستید حتماً باید قبل از عمل به پزشک مربوطه اطلاع دهید.
لذا برخی از افراد که دارای مشکلات خاص چشمی هستند ممکن است نتوانند این عمل را انجام دهند. همچنین افراد مبتلا به دیابت و بیماری های عفونی و کسانی که داروهای خاصی را مصرف می نمایند نیز باید از انجام عمل بلفاروپلاستی صرف نظر کنند.

هزینه عمل بلفاروپلاستی توسط بهترین پزشک بلفارو چقدر است؟

یکی از سوالات رایجی که درباره این جراحی پرسیده می شود مربوط به هزینه های آن است. برای تعیین هزینه های این عمل توسط بهترین دکتر بلفارو در اصفهان باید چندین فاکتور را در نظر بگیریم.
میزان افتادگی پلک، چین و چروک های صورت، مقدار چربی ها و پوست های اضافی ار جمله مواردی هستند که موجب تغییر در هزینه های عمل بلفاروپلاستی می شوند.
همچنین ممکن است پزشک تشخیص دهد که علاوه بر عمل بلفاروپلاستی نیاز به جراحی های دیگری نیز باشد که همگی با هم انجام شوند. در اینصورت با انجام تمامی جراحی ها در یک جلسه هزینه های اتاق عمل فقط برای یک بار محاسبه می شود که در مقدار هزینه های عمل صرفه جویی خواهد شد.
عامل دیگر تأثیرگذار در هزینه های جراحی بلفاروپلاستی تکنیک مورد استفاده پزشک می باشد، زیرا هزینه های بلفاروپلاستی با لیزر و جراحی هزینه های متفاوتی را خواهد داشت.
از جمله دیگر عوامل مهم در هزینه های جراحی بلفاروپلاستی عبارتند از:

هزینه های کلینیک

قطعاً هزینه های کلینیک از دیگر فاکتورهای مهم در تعیین هزینه های جراحی خواهد بود. این هزینه ها شامل دستمزد پزشک، پرستاران و دستیاران، ابزار و تجهیزات جراحی و هزینه های اتاق عمل می شود که لذا مواردی همچون میزان مهجز بودن کلینیک مورد نظر، رعایت پروتکل های بهداشتی، موقعیت جغرافیایی کلینیک و همچنین میزان تجارب و مهارت پزشک متخصص در نرخ این هزینه ها تأثیر خواهد داشت.

هزینه های جانبی

علاوه بر تمامی موارد فوق ممکن است هزینه های دیگری نیز برای عمل بلفاروپلاستی اضافه شوند.
امکان دارد  پزشک پیش از جراحی از شما بخواهد تا آزمایشاتی را برای بررسی سلامت چشم و سلامت قلب و عروق و… انجام دهید که هر کدام هزینه های جداگانه ای را به همراه خواهد داشت. لذا داروها و تجویزی توسط پزشک از جمله مواردی هستند که در هزینه های عمل بلفاروپلاستی مؤثر می باشند.

دکتر معتبر برای جراحی بلفاروپلاستی | کلینیک بنیتا اصفهان
جراحی بلفاروپلاستی توسط متخصصان حاذق – کلینیک بنیتا اصفهان

مزایای عمل بلفاروپلاستی چیست؟

از آنجا که پوست و چربی های اضافی در پلک موجب سنگین شدن پلک ها می شود و در بینایی فرد اختلال ایجاد می کند، با انجام جراحی بلفاروپلاستی با حذف این چربی ها دید فرد بهبود خواهد یافت.
همچنین برداشتن چربی ها موجب از بین رفتن چین و چروک و سفت شدن پوست نیز می شود. علاوه بر این، عمل بلفاروپلاستی مزایای دیگری را همچون جوانسازی صورت و افزایش اعتماد به نفس در فرد، عدم نیاز به بی هوشی و بستری شدن، سرپایی بودن جراحی و ماندگاری بالا را نیز به همراه دارد.

پیشنهاد ویژه به شما عزیزان

عمل بلفاروپلاستی یکی از تکنیک های مؤثر برای بهبود ظاهر چشم ها می باشد که در برخی موارد جنبه زیبایی ندارد و به عنوان یک روش درمان استفاده می شود تا از بروز خطراتی که ممکن است در بینایی فرد ایجاد شود جلوگیری گردد.
برای انجام جراحی بلفاروپلاستی توسط بهترین دکتر بلفارو در اصفهان شما می توانید به کلینیک بنیتا در اصفهان مراجعه نمائید. این کلینیک دارای دکتر خوب برای عمل بلفاروپلاستی در اصفهان می باشد که خدمات بلفاروپلاستی را با رعایت تمامی نکات بهداشتی به بهترین نحو به زیباجویان ارائه می نماید.

راه های ارتباطی با ما

خط VIP کلینیک

031-44441040

تماس مستقیم با کلینیک

031-31317223

پزشک اعمال زیبایی ( دکتر سربلوک زاده )

0913-0800833

پزشک زیبایی (دکتر خاقانی)

0913-0800822

متخصص پوست و مو (دکتر معینی)

031-31317223

پذیرش و نوبت دهی کلینیک (خانم غزاله هرندی)

0913-0800839

مشاور کاشت و نوبت دهی (خانم پریا هرندی)

0913-0800844

آدرس کلینیک بنیتا

اصفهان – خیابان وحید – چهار راه خاقانی – ساختمان وحید – طبقه 5 – واحد 20

5/5 - (1 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + دوازده =