مدت زمان انجام هایفو صورت

مدت زمان انجام هایفو صورت | کلینیک بنیتا اصفهان

مدت زمان هایفو صورت | کلینیک بنیتا اصفهان


مدت زمان انجام هایفو صورت چقدر است؟ | کلینیک بنیتا اصفهان

افزایش سن و به دنبال آن تغییراتی مانند چین و چروک و افتادگی پوست اجتناب ناپذیر هستند و نمی توان از آنها پیشگیری کرد. اما امروزه راه های فراوانی برای رفع این مشکل وجود دارد که یکی از مؤثرترین این راه ها، هایفوتراپی است.
اما ممکن است سؤالات متعددی راجع به هایفوتراپی در ذهن شما وجود داشته باشد که از مهم ترین آنها می توان به نحوه انجام هایفو، مدت زمان انجام هایفو صورت و هزینه این متد درمانی زیبایی اشاره کرد. به همین دلیل محتوای پیش رو را به پاسخگویی پرسش هایی در مورد هایفو صورت اختصاص داده ایم، پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.
انجام هایفو صورت تأثیر بسیار فوق العاده ای در جوانسازی و زیبایی هر چه بیشتر پوست دارد. لذا شما عزیزان می توانید برای انجام این عمل جوانسازی پوست، از خدمات کلینیک تخصصی زیبایی کلینیک بنیتای اصفهان استفاده کنید.

زیباجویان عزیز لطفا دقایقی ما را در این مطالب همراهی کنید

آشنایی بیشتر با هایفوتراپی صورت

یکی از پیشرفته ترین و در عین حال پرطرفدارترین تکنولوژی روز دنیا برای لیفت و جوانسازی پوست صورت که به جراحی نیاز ندارد، روش هایفوتراپی است.
شما با پرداخت هزینه بسیار کمتر از جراحی های خطرناک لیفت، تنها در یک جلسه و با ماندگاری بالا، این متد زیبایی را انجام خواهید داد.
روش کار به این شکل است که امواج متمرکز فراصوت به لایه های زیرین پوست تابیده شده و دمای این نقطه را افزایش می دهند. وقتی سلول های لایه مورد نظر به دمای خاصی رسیدند به آنها آسیب وارد می شود.
هنگامی که به سلول های هدف، آسیب وارد شد تحریک سلولی صورت گرفته و پوست به کلاژن سازی تحریک می شود. همزمان با افزایش کلاژن سازی، پوست زیباجو صاف، سفت و بدون چروک دیده خواهد شد.
شاید جالب باشد بدانید مدت زمان انجام هایفو صورت بسیار کوتاه تر از زمانی است که باید برای جراحی لیفت صرف شود.

هایفو تراپی چه کاربردهایی دارد؟

کاربردهای فراوان هایفوتراپی، این متد را به یکی از مؤثرترین روش های لیفتینگ تبدیل کرده است که از مهم ترین این کاربردها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. برطرف کردن چروک های کناره چشم ها که با عنوان چین های پنجه کلاغی شناخته می شوند
  2. جوانسازی و سفت کردن پوست صورت
  3. رفع چین و چروک های صورت
  4. برطرف کردن افتادگی و لیفت گونه ها
  5. از بین بردن خط خنده
  6. رفع چین خوردگی بینی
  7. رفع افتادگی پایین صورت (زیر چانه)
  8. لیفت ابروها و افتادگی پلک
  9. برطرف کردن شل شدگی پوست گردن
هایفوتراپی چه کاربردهایی دارد؟ | کلینیک بنیتا اصفهان
کاربردهای هایفوتراپی | کلینیک بنیتا اصفهان

هایفوتراپی صورت چند جلسه است؟

آگاهی از مدت زمان هایفوتراپی و تعداد جلسات این درمان از مهم ترین دغدغه های است که افراد هنگام این روش درمانی دارند.
توجه داشته باشید که تعداد جلسات مورد نیاز برای هایفوتراپی صورت با توجه به میزان افتادگی پوست و حجم بافت چربی، توسط پزشک متخصص تعیین می شود. اما بهتر است بدانید برای هایفوتراپی معمولاً یک جلسه درمانی کافی خواهد بود.
ناگفته نماند که متخصصین، مدت زمان انجام هایفو صورت و تعداد جلسات مورد نیاز هر بیمار را با توجه به آسیب های پوستی و شرایط جسمانی او تعیین می کند. از این رو در برخی موارد، تنها یک جلسه درمانی کافی است. اما در برخی موارد دیگر بیمار به جلسات بیشتری برای درمان نیاز دارد.
اما به طور کلی می توان گفت تعداد جلسات لازم به عواملی مانند سن بیمار، سرعت بهبود پوست و مراقبت های پس از درمان بستگی دارد. از این رو افراد بسته به انتظاراتی که دارند و میزان آسیب های پوستی خود، ممکن است به یک تا شش جلسه درمانی نیاز داشته باشند.

مدت زمان انجام هایفو صورت چقدر است؟

با توجه به میزان گستردگی ناحیه تحت درمان، مدت زمان انجام هایفوتراپی صورت متغیر خواهد بود. لذا نمی توان زمان دقیق و مشخصی برای این متد درمانی تعیین نمود. به عنوان مثال درمان جزئی صورت تنها 30 دقیقه به طول می انجامد. این در حالی است که درمان کامل مشکلات صورت، بین 45 دقیقه تا یک ساعت طول می کشد. از این رو در جواب این سؤال که مدت زمان انجام هایفو صورت چقدر است و یا اینکه بیمار به چند جلسه درمانی نیاز دارد باید گفت، این زمان از فردی به فرد دیگر و با توجه به اهدافی که بیمار دنبال می کند متفاوت است.
لازم به ذکر است که روند بهبودی زخم های بیمار و بازسازی کلاژن، به 2 تا 3 هفته زمان نیاز دارد. همچنین از نظر اینکه چه مدت پس از درمان می توانید نتایج مورد نظر خود را مشاهده کنید می توان گفت که این مسئله به میزان شدت آسیب های پوستی و ماهیت این آسیب ها بستگی دارد. به عنوان مثال اغلب افراد در یک جلسه به نتایج دلخواه خود دست پیدا می کنند، در مقابل افراد خاصی نیز هستند که مدت زمان هایفوی صورت آنها بین 8 تا 12 هفته طول خواهد کشید.
اما بهتر است برای آگاهی از مدت زمان انجام هایفو صورت و تعداد جلسات درمانی مورد نیاز خود، با پزشک متخصص پوست، مو و زیبایی مشورت کنید.

مدت زمان انجام هایفو صورت چقدر است؟ | کلینیک بنیتا اصفهان
مدت زمان انجام هایفو صورت | کلینیک بنیتا اصفهان

در جلسه هایفوتراپی صورت چه اتفاقی می افتد؟

در طول انجام هایفوتراپی، پزشک یا تکنسین، محل مورد نظر را بررسی نموده و سپس با استفاده از کرم بی حس کننده، شروع به بی حس کردن ناحیه تحت درمان می کند. بعد از بی حسی موضعی بیمار، پزشک از ژل اولتراسوند در محل استفاده می نماید تا دستگاه هایفو به راحتی روی پوست بیمار قرار گیرد.
پزشک یا تکنسین با کمک نمایشگر دستگاه اولتراسوند، دستگاه را بر روی تنظیمات مناسب قرار می دهد. در این مرحله، در پالس های 30 تا 90 دقیقه ای، انرژی دستگاه به ناحیه مورد نظر ارسال می گردد. بعد از این مدت، دستگاه از روی پوست برداشته شده و ناحیه تحت درمان تمیز می شود.

یک پیشنهاد عالی

پوست هر انسان به اندازه سایر اعضای بدن او به توجه و مراقبت نیاز دارد تا زیبایی و جوانی خود را حفظ کند. لذا هایفوتراپی صورت، دستیابی به پوستی صاف و عاری از چین و چروک را برای شما راحت تر خواهدکرد.
برای انجام این روش و دستیابی به پوستی صاف و درخشان می توانید از خدمات کلینیک تخصصی زیبایی بنیتای اصفهان استفاده کنید.
پزشکان حرفه ای و تکنسین های باتجربه این کلینیک می توانند پاسخگوی مناسبی برای سؤالات پرتکرار شما از جمله هایفوتراپی چیست؟ مدت زمان انجام هایفو صورت چقدر است؟ و پس از هایفو چگونه از پوست خود مراقبت کنیم؟ باشند.
توجه کنید که کلینیک تخصصی زیبایی بنیتا، یکی از بهترین مرکز هایفوتراپی در اصفهان است که کلیه خدمات زیبایی را با استفاده از مدرن ترین تکنولوژی دنیا، توسط پزشکان متخصص به بیماران ارائه می نماید.

راه های ارتباطی با کلینیک بنیتا

شما سروران گرامی می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان با مشاوران ما در ارتباط باشید.

شماره تماس کلینیک

۰۳۱-۳۱۳۱۷۲۲۳

مسئول دفتر کلینیک

۰۹۱۳-۰۸۰۰۸۳۹

مشاور لیزر و زیبایی پوست

۰۹۳۷-۸۵۱۲۸۰۱

مشاور جراحی زیبایی

۰۹۹۱-۵۷۹۸۹۸۳

آدرس کلینیک بنیتا

اصفهان ، خیابان وحید ، چهار راه خاقانی ، ساختمان وحید ، طبقه ۵ ، واحد ۲۰

4/5 - (4 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =